Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
640 500 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 014 700 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 1225 sq.m.
  • Plot Area: 3020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
494 900 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 297 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 819 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 637 700 € 6 970 € / sq.m.
  • Area: 952 sq.m.
  • Plot Area: 5403 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
5 764 300 € 8 290 € / sq.m.
  • Area: 695 sq.m.
  • Plot Area: 5036 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 200 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2069 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 269 300 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1580 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
395 900 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
6 404 800 € 8 770 € / sq.m.
  • Area: 730 sq.m.
  • Plot Area: 6417 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
8 093 300 € 7 800 € / sq.m.
  • Area: 1037 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 620 100 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 591 sq.m.
  • Plot Area: 16627 sq.m.
  • Bedrooms: 5