Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
756 900 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
9 316 000 € 16 760 € / sq.m.
  • Area: 556 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
908 300 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 561 900 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 083 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 503 700 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 148 200 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 286 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 246 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 075 800 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 717 600 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 600 € 8 440 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 939 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1124 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 496 400 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 164 500 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 474 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 403 200 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7