Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 899 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 690 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 1295 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
16 500 000 € 6 240 € / sq.m.
  • Area: 2644 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 975 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 735 sq.m.
  • Plot Area: 1198 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 750 000 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 1023 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 950 000 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 925 sq.m.
  • Plot Area: 4680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 536 sq.m.
  • Plot Area: 5394 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
687 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
640 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
990 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
999 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
675 000 € 1 910 € / sq.m.

Fabulous villa, Cala Vadella, Balearic Islands, Spain

Cala Vadella, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 354 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 9 800 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 1800000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5