Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 050 000 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 750 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 802 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
124 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
116 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
125 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
120 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
820 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
280 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
199 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
94 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 54 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
225 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
279 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 816 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
530 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4