Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 900 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 479 sq.m.
  • Plot Area: 2564 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
4 800 000 € 7 770 € / sq.m.
  • Area: 618 sq.m.
  • Plot Area: 1433 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
515 000 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
3 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 500 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 2123 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
799 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2348 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
8 000 000 € 14 390 € / sq.m.
  • Area: 556 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 300 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 765 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
4 000 000 € 13 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
920 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
690 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
499 000 € 3 990 € / sq.m.

Beautiful villa, Orihuela, Comunitat Valenciana, Spain

Orihuela, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4