Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
8 145 200 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 951 sq.m.
  • Plot Area: 1189 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
3 432 600 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 676 300 €
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 255
For Sale
5 236 200 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 5875 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
4 247 100 € 6 640 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
808 700 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 327 200 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 094 500 € 6 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 274 100 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 152 700 € 5 150 € / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 537 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 490 800 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 6346 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 321 400 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 5160 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4