Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 750 000 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1684 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 346 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 800 000 € 7 160 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
928 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 468 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 627 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
5 500 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 763 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 290 000 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 725 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
995 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 586 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 900 000 € 8 760 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 300 000 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2224 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 510 000 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
6 500 000 € 6 370 € / sq.m.
  • Area: 1021 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 495 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 3203 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 200 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 1070 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 650 000 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 383 sq.m.
  • Plot Area: 1164 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3