Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 199 900 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 490 800 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 6346 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 321 400 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 5160 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 258 100 € 6 520 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 629 000 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 162 400 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 094 500 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 454 500 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 599 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 309 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1552 sq.m.
  • Bedrooms: 5