Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
519 800 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 356 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
278 700 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
413 500 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 362 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
821 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
506 800 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
158 300 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 96 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
8 023 300 € 11 640 € / sq.m.
  • Area: 689 sq.m.
  • Plot Area: 1981 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
336 100 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
943 900 € 4 820 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Plot Area: 921 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
189 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 101 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
896 600 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 10239 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
215 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 198 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3