Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 300 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 693 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
650 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 000 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 900 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 11
For Sale
560 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
580 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 7 170 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
550 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3