Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 500 000 €

Villa, Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
3 900 000 € 6 430 € / sq.m.
  • Area: 607 sq.m.
  • Plot Area: 1066 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 800 000 € 14 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 728 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
184 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
850 000 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
450 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
2 750 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 1246 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 850 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 947 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 346 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
149 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
139 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
191 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 233 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 652 sq.m.
  • Plot Area: 3733 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 899 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3