Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
444 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 030 600 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 527 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
576 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 824 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 558 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 075 800 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 6 060 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 707 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 048 100 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 048 100 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 979 700 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 805 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 933 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 329 000 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5