Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
231 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
252 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 400 000 € 8 040 € / sq.m.
  • Area: 423 sq.m.
  • Plot Area: 1398 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6