Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
580 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 681 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
4 000 000 € 7 340 € / sq.m.

Gorgeous villa, Sant Just Desvern, Catalunya, Spain

Sant Just Desvern, Catalunya, Spain Details
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
730 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
975 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 660 sq.m.
  • Plot Area: 2005 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
690 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
535 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 889 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 572 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
820 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 442 sq.m.
  • Plot Area: 496 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 914 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 995 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 300 000 € 6 280 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 2085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
530 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 768 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3