Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
980 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 309 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
270 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 214 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
360 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
420 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 6 940 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4