Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
989 800 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 944 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 794 800 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 211 100 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 851 600 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
756 900 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 445 500 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 481 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 036 400 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
815 200 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 979 700 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 805 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 933 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 329 000 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 281 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
931 600 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 529 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4