Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
790 300 € 5 030 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
159 500 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
519 800 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 356 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
278 700 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
295 300 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3