Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 592 900 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 533 900 € 5 110 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 120 900 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 840 500 € 5 150 € / sq.m.
  • Area: 1135 sq.m.
  • Plot Area: 2295 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
991 100 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
884 900 € 6 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
884 900 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1625 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 342 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
820 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 946 800 € 6 490 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 5 310 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 710 900 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 949 800 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 244 700 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1684 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 244 700 € 10 820 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 7500 sq.m.
  • Bedrooms: 4