Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 269 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 432 sq.m.
  • Plot Area: 2726 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 978 100 € 6 590 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 847 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
576 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 363 500 € 11 300 € / sq.m.
  • Area: 386 sq.m.
  • Plot Area: 965 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 623 200 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
925 100 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
872 700 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 041 400 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 041 400 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 596 200 € 8 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 258 100 € 9 260 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 926 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 047 200 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 3850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 687 200 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 210 800 € 8 370 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5