Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
96 900 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
87 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
126 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
975 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
2 990 000 € 10 310 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
2 200 000 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 200 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
2 000 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 890 000 € 5 910 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
1 800 000 € 11 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 295 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 290 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 200 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
790 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
770 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7