Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
274 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
799 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 740 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
300 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
245 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 775 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
940 000 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 214 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
223 700 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
575 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
690 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
339 500 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
354 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
359 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3