Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 490 000 € 6 230 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20853 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
8 750 000 € 6 360 € / sq.m.
  • Area: 1375 sq.m.
  • Plot Area: 2400000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 300 000 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 150000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 200 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 1335 sq.m.
  • Plot Area: 6253 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 600 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 200 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 6000 sq.m.
  • Plot Area: 190000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 495 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 49000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 772 sq.m.
  • Plot Area: 256114 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 800 000 € 9 050 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 86000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 8 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 675 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 786 sq.m.
  • Plot Area: 24000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 17667 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
875 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Plot Area: 19280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 700 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 31000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 650 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
599 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 21000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
6 450 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 3000 sq.m.
  • Plot Area: 1232480 sq.m.
  • Bedrooms: 16
  • Bathrooms: 11
For Sale
2 900 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 290000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 1
For Sale
2 400 000 € 3 870 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 2009 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
599 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 255 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4