Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
516 800 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 174 000 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
548 700 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 254 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
7 020 400 € 5 300 € / sq.m.
  • Area: 1325 sq.m.
  • Plot Area: 4589 sq.m.
  • Bedrooms: 6