Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 222 700 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 688 500 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
809 300 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 744 400 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
755 800 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 506 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
814 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 630 300 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 455 600 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
634 700 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 748 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
640 500 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 014 700 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 1225 sq.m.
  • Plot Area: 3020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
885 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7