Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 016 300 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 426 400 € 4 350 € / sq.m.
  • Area: 787 sq.m.
  • Plot Area: 9899 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 8
For Sale
756 500 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 600 sq.m.
For Sale
1 161 000 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1400 sq.m.