Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
292 600 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
396 800 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
426 400 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
354 200 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
127 900 € 1 580 € / sq.m.

Cozy townhouse, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
231 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 22000 sq.m.
  • Bedrooms: 3