Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
286 300 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
695 400 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 690 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 103 700 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 546 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
461 600 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 252 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
806 400 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
794 700 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 133 600 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 574 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
321 400 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 4