Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
354 100 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
109 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Storey: 6
  • Storeys count: 11
  • Bedrooms: 2
For Sale
550 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Rooms: 8
For Sale
590 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
560 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 562 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 395 000 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1095 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4