Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 000 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 336 sq.m.
  • Plot Area: 1760 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
849 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
845 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
113 600 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
586 300 € 2 240 € / sq.m.

Gorgeous flat, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 107900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
695 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4