Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
900 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1790 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 363 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
310 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 900 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
174 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 53 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
123 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
155 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
148 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
129 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
120 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
154 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
108 900 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
104 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
116 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3