Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
844 300 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 868 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
885 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 502 200 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 036 400 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 529 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
931 600 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 039 900 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 1148 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 048 100 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 503 700 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 707 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 493 500 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 435 300 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 558 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
576 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 824 sq.m.
  • Bedrooms: 4