Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 887 800 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 300 800 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1096 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
306 800 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
253 700 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
295 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4