Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
850 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
975 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 660 sq.m.
  • Plot Area: 2005 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
730 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 2950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 350 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 691 sq.m.
  • Plot Area: 588 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
749 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 791 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 411 sq.m.
  • Plot Area: 2658 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
725 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 993 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 700 000 € 9 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
285 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6