Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
319 800 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
15 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 3000 sq.m.
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
1 385 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 1237 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
735 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
4 000 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 1980 sq.m.
  • Plot Area: 3176 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 600 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 713 sq.m.
  • Plot Area: 4356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 499 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
650 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
845 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 14680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2