Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 182 800 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 524 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
820 000 € 5 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
820 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 864 200 € 8 660 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 421 700 € 10 340 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 353 900 € 6 780 € / sq.m.
  • Area: 347 sq.m.
  • Plot Area: 421 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 875 900 € 12 240 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 126 700 € 5 490 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 4242 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 129 700 € 5 900 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 3400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 828 800 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 327 400 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1552 sq.m.
  • Bedrooms: 4