Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
820 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 442 sq.m.
  • Plot Area: 496 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 914 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 995 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
775 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 590 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1165 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 375 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 3650 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
7 950 000 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 1524 sq.m.
  • Plot Area: 5250 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 11
For Sale
1 295 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1041 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 269 sq.m.
  • Plot Area: 3020 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 650 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 594 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 850 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 8 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 275 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 1933 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 300 000 € 10 020 € / sq.m.
  • Area: 529 sq.m.
  • Plot Area: 1579 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 6 310 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 690 000 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3