Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
562 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
600 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
330 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 656 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
223 700 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 785 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 768 sq.m.
  • Plot Area: 1747 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
339 500 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
354 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
359 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
269 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
269 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
65 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
222 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 276 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3