Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 297 900 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 646 000 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 421 700 € 6 440 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1540 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 212 300 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 1295 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 377 500 € 9 290 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 1462 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 477 800 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 834 700 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 1418 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
884 900 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 475 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 182 800 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 775 700 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 878 sq.m.
  • Plot Area: 2069 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 943 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 032 400 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1075 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
412 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
471 900 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Bedrooms: 4