Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
640 500 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
844 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 402 400 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 402 400 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
390 300 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
7 888 700 € 10 480 € / sq.m.
  • Area: 753 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
385 700 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
501 400 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 110 300 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
689 500 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
701 200 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6