Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
231 600 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
5 236 200 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 985 sq.m.
  • Plot Area: 5890 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 018 100 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
7 563 400 € 7 960 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 167 100 € 10 280 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 036 300 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
20 944 800 € 7 900 € / sq.m.
  • Area: 2650 sq.m.
  • Plot Area: 17000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
11 577 800 € 6 260 € / sq.m.
  • Area: 1850 sq.m.
  • Plot Area: 5750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 623 200 € 4 520 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4