Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
182 200 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
472 100 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
221 300 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
342 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
271 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
455 600 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 3