Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
690 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
339 500 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
354 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
359 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
295 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
269 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
269 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
65 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
222 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 276 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
235 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
685 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
949 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 776 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
365 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2