Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
257 400 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 100 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 59 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
240 200 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
242 100 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
189 200 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
235 500 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 24 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
635 400 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
337 200 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
139 600 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
256 800 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
200 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
165 100 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 34 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
218 800 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
235 500 € 3 230 € / sq.m.

Cozy townhouse, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
318 300 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 67 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
136 100 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2