Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 842 800 € 5 090 € / sq.m.

Gorgeous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 558 sq.m.
  • Plot Area: 126400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 767 900 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 414 300 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
159 500 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 118 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
215 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 198 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 178 600 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5