Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
194 662 000 ₽ 324 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
197 901 000 ₽ 620 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 319 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7