Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 495 900 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 1133 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
633 200 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
356 500 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 693 400 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 403 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 869 900 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 868 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 330 800 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 1084 sq.m.
  • Plot Area: 3902 sq.m.
  • Bedrooms: 6