Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 094 500 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 162 400 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
456 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 083 500 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
25 017 400 € 10 260 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10434 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 454 500 € 7 030 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 618 100 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
11 577 800 € 5 300 € / sq.m.
  • Area: 2184 sq.m.
  • Plot Area: 6938 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
8 145 200 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 951 sq.m.
  • Plot Area: 1189 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
3 490 800 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6