Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
525 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 690 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 597 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
497 900 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
958 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 858 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 390 000 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 150 000 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 751 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 850 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 434 sq.m.
  • Plot Area: 1434 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 250 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
475 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 995 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 600 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5