Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
147 900 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
140 800 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
176 300 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
209 900 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
118 300 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
272 200 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
195 200 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 21 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
99 400 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2