Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
650 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
315 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 304 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
949 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 776 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
685 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
360 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 65 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
159 900 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 178 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
380 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 276 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
222 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
65 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
590 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
339 500 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
2 785 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 768 sq.m.
  • Plot Area: 1747 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6